Kim jesteśmy?

Deplight jest częścią izraelskiej grupy El-mor, założonej w 1986 roku, lidera branży budowlanej i energetycznej. Grupa El-mor specjalizuje się w kompleksowej realizacji inwestycji energetycznych, budowlanych, infrastruktury telekomunikacyjnej i oświetleniu drogowym.

Grupa El-mor jest listowana na giełdzie w Tel-Avivie, wraz z naszymi Partnerami: Doral Energy oraz Pollight wspieramy inwestorów prywatnych i instytucjonalnych w realizacji projektów energetyki odnawialnej.

Jesteśmy doświadczonym generalnym wykonawcą EPC, czerpiemy wiedzę z międzynarodowych projektów grupy jak i Polskich realizacji.

Co nas napędza?

Aktywnie przeciwdziałamy zmianom klimatu i wspieramy transformację energetyczną. Pracujemy dla wspólnego dobra jakim jest redukcja CO2, działania na rzecz klimatu, czystego powietrza i ochrony środowiska.

Nasze realizacje

Międzynarodowe doświadczenie i referencje pozwalają nam zmierzyć się z każdym wyzwaniem, które możemy doświadczyć podczas realizacji projektów. Współpracujemy z projektantami, planistami i projekt managerami, którzy posiadają międzynarodowe doświadczenie w projektowaniu i prowadzeniu wielkoskalowych, złożonych projektów.

Skontaktuj się z nami!

Zapraszamy do kontaktu, przygotujemy wycenę realizacji inwestycji wraz z proponowanym rozwiązaniem technicznym.

Hubert Komorowski
Dyrektor Handlowy

  • 501030079

  • h.komorowski@deplight.com.pl
Adres

ul. Nowy Świat 41A, 00-042 Warszawa

Skontaktuj się z nami!

Zapraszamy do kontaktu, przygotujemy wycenę realizacji inwestycji wraz z proponowanym rozwiązaniem technicznym.

Krzysztof Tomczak
Chief Revenue Officer

Adres

Aleja Jana Chrystiana Szucha 11B/H2
00-580 Warszawa